ENGEL YOK

LİMİT YOK

KORKU YOK

EMTA ENERJİ İLE
YENİ KARİYERİNİZE...

EMTA ENERJİ' Lİ OLMAK

Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yapan grupta, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için “Doğru İşe, Doğru İnsan” vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratılmıştır.

 • Hem yerel hem de uluslararası alanlarda öncü firmaların yer aldığı hizmet sektörlerinde kariyer planlayan 
 • İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan 
 • Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı 
 • Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği bir kurumda çalışmak isteyenler için EMTA ENERJİ doğru adres demektir.

EMTA ENERJİ şirketlerinin İnsan Kaynakları ekibi, grup bünyesine katacağı kişileri çözen, uygulayan, geliştiren ve tüm bunları yaparken “ben” yerine “biz” diyebilen bireylerden seçer.

EMTA ENERJİ' Lİ OLMAK

EMTA GRUP DEĞERLERİ

EMTA ENERJİ kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, adalet, anlayış, yaratıcılık, yenilikçilik, sorumluluk gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Bu değerler, tüm grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

EMTA GRUP DEĞERLERİ

İŞLETME KÜLTÜRÜ

EMTA ENERJİ, tüm faaliyetlerinde evrensel insan haklarına uygun bicimde hareket eder, hicbir koşulda insan hakları ihlallerine taraf olmaz, insan haklarının geliştirilmesi icin destek verir. Tedarikçi ve iş ortaklarından da özdeş ilkeleri benimsemelerini bekleyen EMTA ENERJİ, iş ilişkilerinin kurulmasında ve sürdürülmesinde bu anlayışı titizlikle takip eder.

EMTA ENERJİ, calışanları başta olmak üzere iş sahasında bulunan tüm paydaşların sağlık ve emniyeti üst düzey güvenlik koşullarıyla sağlanmaktadır.

EMTA ENERJİ iş sağlığı ve güvenliği süreçlerini sürekli öğrenme anlayışıyla yöneterek iş güvenliği risklerini minimum düzeye indirmekte ve muhtemel risklere karşı hazırlılık halini güçlendirmektedir.

İŞLETME KÜLTÜRÜ

EĞİTİM & GELİŞİM SÜREÇLERİ

EMTA ENERJİ’ de şirketlerimizin hedeflerine paralel olarak, çalışanlarımızın verimliliklerinin arttırılması, değişime uyum sağlayabilmesi ve gelecekteki yönetici kaynağımızın yetiştirilebilmesi için çeşitli eğitim ve gelişim programları gerçekleştirilir.

Yatırım yapılacak en önemli kaynak olan insan kaynağımızın yetkinliklerini arttırmak, hedeflerimizin gerçekleşmesinde en önemli destekleyici gücümüz olacaktır.

EĞİTİM & GELİŞİM SÜREÇLERİ

PERFORMANS YÖNETİMİ

Performans yönetimi, çalışanların performanslarının belirli bir model doğrultusunda objektif olarak ölçülmesi, değerlendirilmesi ve performansın gelişimini sağlayacak alanların tespit edilmesi amacıyla uygulanmaktadır.
Performans değerlendirmesinin düzenli olarak yapılması ve yöneticilerin geri bildirimleri doğrultusunda kişinin kariyer yolunu destekleyen gelişim hedeflerinin tanımlanması ile çalışana özgü kariyer gelişim programlarının belirlenmesi açısından önemlidir.

Çalışanların yetkinlikleri ve mesleki becerileri “Performans Değerlendirme” sistemi çerçevesinde objektif olarak değerlendirilmekte ve gelişmeye açık yönleri eğitimlerle desteklenmektedir.

PERFORMANS YÖNETİMİ

ÜCRETLENDİRME & OLANAKLAR

EMTA ENERJİ’ de ücret sistemi, iş değerlemesi sonuçları ve piyasa verileri dikkate alınarak oluşturulmuştur. Ücret sisteminin yapılandırılması sırasında temel olarak adil, yüksek performansı ödüllendirici olması ve ülke genel ücret seviyeleri ile ilişki içinde bulunması esas alınmıştır.

EMTA ENERJİ çalışanlarına net/brüt ücret üzerinden yapılan maaş ödemelerinin yanında; 

 • Özel sağlık sigortası ve/veya hayat sigortası 
 • Bireysel emeklilik 
 • Ulaşım imkanı 
 • Öğle yemeği gibi imkanlar sunulmaktadır.

ÜCRETLENDİRME & OLANAKLAR

İŞ' TE EŞİTLİK

EMTA ENERJİ olarak cinsiyet temelli ayrımcılığın ortadan kaldırılmasına yönelik aşağıdaki ilkelere gönüllü olarak uyacağımıza söz veriyoruz;

 1. İnsan haklarına saygılıyız. Tüm çalışanlarımıza eşitlik temel ilkesi ile davranırız. 
 2. Kadın, erkek çalışanımızın cinsiyet farkı gözetmeksizin sağlık, güvenlik ve refahlarını sağlarız. 
 3. Kadınların iş gücüne katılımını özel olarak destekleriz. 
 4. Kadın-erkek fırsat eşitliği kriterlerini tüm İnsan Kaynakları politikalarımızda tanımlarız. 
 5. Eşit işe eşit ücret politikası ile hareket ederiz. 
 6. Kariyer fırsatlarından eşit düzeyde faydalanılması için gerekli mekanizmaları kurarız. 
 7. Eğitim politikaları oluşturur, izler, kadınların katılımına özel olarak dikkat ederiz. 
 8. İş-aile yaşam dengesini koruyan çalışma ortam ve uygulamalarını oluştururuz. 
 9. Fırsat eşitliği plan ve kazanımlarımızla ilgili gelişmeleri iç ve dış iletişimle duyururuz.

İŞ'TE EŞİTLİK

BİZE KATILIN

EMTA ENERJİ, istihdamda tanınan eşit hakların toplumsal ilerlemenin ön koşulu olduğuna inanır, bu kapsamda işe alım süreçlerinde fırsat eşitliğine özen gösterir.

EMTA ENERJİ Eşitlik İlkeleri ve Uygulama Prensipleri doğrultusunda işe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.

EMTA ENERJİ ailesine katılmak istiyorsanız Kariyer.net adresinden iş başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. İşe alım sürecimizde, bu alana yapılan başvurular pozisyon nitelikleri doğrultusunda filtrelenerek uygun adaylar sınav ve görüşme süreçlerine davet edilmektedir. İlan dönemi haricinde web sayfamız üzerinden yapılan başvurular iş başvurusu havuzunda tutulmaktadır.

BİZE KATILIN

50
ÜLKE

500
MÜŞTERİ

500
EMTA TAKIM ÜYESİ

GRUP ŞİRKETLERİ

EMTA GRUP

EMTA, 1974 yılında EMTA Elektrik Makinaları Ticaret A.Ş. tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana enerji iletim ve dağıtım sektörünün en güvenilir ve saygın şirketidir ve küresel sorumluluklarını da yerine getirerek gelişimini sürdürmektedir. İletim ve dağıtım sektöründe ki faaliyetlerimiz, hizmet alanında uzmanlaşmış, sektörsel ihtiyaçları da dikkate alarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen; imalat, taahhüt ve ticaret şirketlerimiz tarafından yürütülmektedir.

Detaylı bilgi için; emtagroup.com

EMTA KABLO

EMTA Kablo, Türkiye İhracatçılar Meclisi kayıtlarına göre, Türkiye’nin en büyük alüminyum iletken ihracatçılarından biridir ve 2014 yılında Türkiye’ nin en büyük 1000 İhracatçısı Listesinde 345. sırada yer aldı. EMTA Kablo, halihazırda Türkiye pazarının lider şirketidir ve markası; Avrupa, Orta Doğu, BDT Ülkeleri ve Afrika’da en bilenen markalardan biridir.

EMTA Kablo, temel ilkelerinden birisi olarak, yeni yatırımların sürekliliğini koruyarak ve üretim kapasitesini arttırarak enerji sektörüne hizmet vermektedir. Enerji sektörünün büyüme potansiyeli ve temelinin bilincinde olan EMTA Kablo, insan kaynağına, teknolojiye, kalite ve çevre yönetim sistemlerine, üretim kapasitesine ve yeniliğe yatırımlarını sürdürmektedir. EMTA Kablo 6.000 mt / ay üretim kapasitesi ile 5 kıtada 50′ en fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.  EMTA Kablo Fabrikası, 150.000 m2’lik bir alana kurulmuş ve kendi elektrik tüketiminin büyük bölümünü karşılayacak 5 MW‘lık Güneş Enerjisi Santraline sahiptir. EMTA Kablo, kendisinden beklenen kaliteyi ve deneyimi sürekli sağlayabilmektedir.

Detaylı bilgi için; emtaconductor.com

emta_ticaret_trade_logo

EMTA TİCARET

EMTA TİCARET A.Ş. bağlı olduğu grup şirketlerinin üretim kapasiteleri dahilindeki ürünlerin; yurt içi pazarlama ve satış faaliyetlerini organize eden bir ticaret şirketidir. Alternatiflerinden farklı olarak, EMTA TİCARET, değerli işverenlerine ayrıca mühendislik desteği sağlayarak projelerine değer katıyor.

Detaylı bilgi için; emtaticaret.com

emta_dis_ticaret_global_logo

EMTA DIŞ TİCARET

EMTA DIŞ TİCARET A.Ş. bağlı olduğu grup şirketlerinin üretim kapasiteleri dahilindeki ürünlerin; yurt dışı pazarlama ve satış faaliyetlerini organize eden bir ticaret şirketidir. Alternatiflerinden farklı olarak, EMTA DIŞ TİCARET, değerli işverenlerine ayrıca mühendislik desteği sağlayarak projelerine değer katıyor.

Detaylı bilgi için; emtaglobaltrade.com

emta_jaudakoks_logo

JAUDA KOKS

Jauda-Koks, 50 yıldan daha uzun bir süredir enerji ve telekominikasyon hatları için emprenye edilmiş ağaç direk üreten alanında lider Letonya’lı bir üreticidir. Jauda-Koks üretim tesisleri 2016 yılında modernize edilmiş olup Suntaži bölgesinde bulunmaktadır. Tesis yıllık 60 bin ağaç direk üretim kapasitesine sahiptir.

2015 yılı içerisinde Jauda-Koks firmasının hisseleri Emta Elektrik Dış Ticaret ve A.Ş. tarafından satın alınmıştır. Emta Elektrik Dış Ticaret ve A.Ş.’nin elektrik dağıtım ve iletim sektöründeki geniş tecrübesi ile birlikte, Jauda-Koks müşterilerin taleplerini zamanında ve yüksek kalitede karşılamak için her zaman hazırdır.

Detaylı bilgi için; jauda-koks.lv

TUZLA GARDEN & SUIT HOTEL

Tuzla Garden Hotel & Suites, bir EMTA Grubu kuruluşudur; Profesyonel hizmet anlayışı ile Türk Turizmine, yerli ve yabancı misafirlere en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Otelimize geldiğiniz andan itibaren kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Otelimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için; güler yüzlü personelimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Detaylı bilgi için; tuzlagarden.com

İletişim

Istasyon Mahallesi Ibişağa Cad. 34940, No: 4

Tuzla İstanbul Türkiye

T +90 216 446 66 06

F +90 216 446 43 93

E-mail info @ emta.com.tr

Sosyal Medya

Online Katalog

Log in with your credentials

Forgot your details?