YAPABİLECEĞİN KADAR SÖZ VER,
SÖZ VERDİĞİNDEN FAZLASINI YAP

HOŞGELDİNİZ

EMTA ENERJİ

EMTA GRUP, 1974'ten bu yana 5 kıta ve 50' den fazla ülkede 2000 MW'tan fazla enerji projesi gerçekleştirmiştir.

Emta Enerji, 40 yılı aşkın bir süredir, kendi güçlü finansal yapısı ve uzman iş gücü ile ulusal ve uluslararası elektrik üretim ve iletim ve dağıtım pazarlarında saygın bir şirketler grubu haline gelmiştir.

EMTA Energy en saygın global mühendislik, tedarik ve inşaat şirketlerinden biridir.

Şirketimiz, Türkiye’de anahtar teslimi çözümler sunarak sürdürülebilir bir geleceğin mühendisliğine odaklanmakta, uzun vadeli gelişme ve ekonomik büyümeyi teşvik eden çeşitli süreçler ve enerji endüstrilerinde global bir müşteri tabanına; yenilikçi tasarım ve proje yönetimi çözümleri sunmaktadır

EMTA uluslararası pazarların enerji ihtiyaçlarına hizmet vermeye yoğun bir şekilde odaklanmıştır ve; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da büyük enerji santrali projeleri yürütmekte ayrıca yüksek verimli enerji santrali yapım teknolojisine büyük önem vermektedir.

Temel hedefimiz; danışmanlık, mühendislik, yürütme, işletmeye alma, proje finansmanı, inşa ve operasyonel hizmetler, yedek parça yönetimi ve satış sonrası hizmetleri içeren tek bir sözleşmeyle “One Stop Shop” konsepti sunarak müşterilerimize katma değer yaratmaktır. Bu, müşterilerimize Proje yatırım planlarını güvenilir ve deneyimli bir EMTA Enerji ekibinin yardımıyla kontrol etmeleri için stratejik bir avantaj sağlar.

Enerji Sektöründe 40 Yıllık Tecrübe

EMTA Enerji olarak; entegre tasarım, mühendislik, tedarik, inşaat tedariki ve yönetim hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetler, bağımsız veya ulusal iletim hatları ve trafo merkezlerinin yanı sıra yeni enerji üretimi, Petrol ve Gaz, Tekstil, Çimento, Selüloz ve Kâğıt gibi endüstriyel tesisler ve diğerleri ile ilişkili hizmetleri de kapsamaktadır. 50’den fazla trafo merkezi ve 1000 kilometrelik iletim hattı tasarladık ve devreye aldık.

Misyonumuz; zamanında ve bütçeye uygun şekilde, müşterilerimize en yüksek hizmet kalitesi ile proje teslimatı sağlamaktır.

Vizyonumuz; yenilenebilir enerji sektöründe ve santral enerji çözümlerinde EPCM (mühendislik, Satınalma, inşaat ve proje yönetimi) pazar lideri olmak.

DEĞERLERİMİZ

GÜVENLİK & KALİTE

Temel Kimliğimiz

Güvenlik; yaptığımız her iş için bir rehber etiğidir. Bu nedenle, yüksek performans ve beceriye sahip ekibimiz ile müşterilerimize sürekli olarak yüksek kaliteli işler sunuyoruz.

ŞEFFAFLIK

Şeffaflık

Müşterilerimize ve tedarikçilerimize olduğu kadar tüm proje çalışmalarımızı da açık ve şeffaf bir şekilde yürütüyoruz.

TAAHHÜT

Sektör Konumumuz

Ekonomik misyonumuz, enerji sektöründeki lider konumumuzu sürdürmek için şirketimizi büyüyen ve sürdürülebilir finansal hedefler için yönetmeye itiyor.

VERİMLİLİK

Akıllıca Çalışma

Tüm iş seviyelerinde her zaman en yüksek verimi gösteririz. Temel değerlerimizden biri olarak; verimlilik Emta Enerjinin başarısı için hayati öneme sahiptir.

FARKLILIK

Gücümüz

Organizasyonumuz en iyi çalışanlardan oluşmaktadır. Çalışanlarımızı daima teşvik eder ve ödüllendiririz.

DÜRÜSTLÜK

Nasılız

En yüksek etik, profesyonel ve iş standartlarına göre çalışıyoruz. EMTA Enerji olarak; meslektaşlarımıza ve müşterilerimize saygı duyuyoruz.

TAKIM ÇALIŞMASI

Çalışma Kültürümüz

Bilgimizi verimli bir çalışma ilişkisinde içinde paylaşıyoruz ve birbirimize karşı daima dürüst ve açık olmaya kararlıyız.

YENİLİK

Başarı Sırrımız

Sektörü geliştirme ve pazar payı kazanma arzumuz ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için şirketimizi yenilikçi yollar kullanmaya teşvik etmektedir.

Amacımız, tüm paydaşlarımız için değer yaratarak yurt içinde ve yurt dışında sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerimizi korumak ve faaliyetlerimizi geliştirerek sürdürmektir. Bu amaca ulaşmak için yapacağımız çalışmalarda, önemle üzerinde duracağımız ilkelerimiz;

KALİTE POLİTİKALARI

• Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak, yapım kalitesini arttırmak ve kalite kontrol sistemini çağın gerektirdiği normlarda maksimum seviyede uygulamak
• Sözleşme gereklerini, yürürlükte olan ilgili yasal mevzuat ve standartlara uygun olarak ve ilgili tarafların uygulanabilir şartlarını yerine getirerek faaliyet göstermek
•Sürekli gelişmeyi esas alarak “Hatasız İş” sağlamak
• Kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği performansını artırmak için sistematik ve etkin yöntemlerle sürekli iyileştirme yapmak
•İşini söz verilen zamanda teslim etmek
• Değerleri ve ilkeleri ışığında hazırlanan İş Ahlakı Kuralları’na uygun olarak faaliyet göstermek
• Deneyimlerin paylaşılmasını ve kurumsal bilginin devamlılığını sağlamak
• Kurumumuzun insan kaynağı, birikim ve finansal gücünü korumak, artırmak ve sürdürülebilirliğini sağlamaktır
•Her seviyedeki profesyonel çalışanları ile projelerimizi sürdürürken, çalışanlarını periyodik eğitimler aracılığıyla bilgilerini sürekli güncel kılmak

İSG POLİTİKALARI

EMTA Enerji olarak benimsediğimiz “önce insan” ve “önce güvenlik” ilkesini tüm faaliyetlerinde vazgeçilmez ve en temel unsur olarak görüp bu slogandan hareketle, tüm çalışanlarımızın da iş sağlığı ve güvenliği konularında gereken bilinç ve kültürün oluşturulması hedefi ve tüm kazaların önlenebilir olduğu inancı ile hareket etmekteyiz.

• Çalışmaların sürekliliği adına OHSAS 18001 yönetim sisteminin şartlarını sağlayan bir İSG Yönetim Sistemi kurmak ve bunun sürekliliğini sağlamak,
• Tüm faaliyetlerimizde yerel ve uluslararasıİş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara/düzenlemelere uymak,
• Tüm çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini sağlamak adına eğitimlerle bilinçlendirilmelerini sağlamak,
• Tüm çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve ziyaretçilerimizin oluşturduğumuz İSG kurallarına uymalarını sağlamak,
• İşletmelerimizde iş kazası ve meslek hastalığı doğurabilecek etkenleri önceden tespit etmek ve ortadan kaldırmak,
• İSG yönetim sisteminin performansını ölçmek ve performansı arttırmak adına çalışmalar yapmak,
• Mali imkanlar doğrultusunda İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda teknolojik gelişmeleri takip etmek ve yatırımlarımızı ona göre yönlendirmek,
• Güvenli çalışma alanları yaratarak gerek ofislerimiz gerekse şantiyelerimizin iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimuma indirmek,
Tüm çalışanlarımızla birlikte bu politikanın gerekliliklerini ve çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek için çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza sürekli devam edeceğimizi taahhüt etmekteyiz.

ÇEVRE POLİTİKALARI

Emta Enerji olarak “sürdürülebilirlik” kavramı temelinden yola çıkarak çevresel etkileri minimize etmek ve çevrenin korunmasına katkıda bulunabilmek amacı ile çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

  • Çevre Yönetim Sistemi oluşturarak tüm gerekliliklerini yerine getirmek 
  • Sektörümüz için çevre ile ilgili oluşturulan tüm yasal mevzuat ve diğer yükümlülüklere uymak
  • “Çevreye Duyarlılık“ bilinci ile sürdürülebilir kaynak kullanımını destekleyerek kaynakları verimli şekilde kullanmak, çevreyi korumak ve çevre kirliliğini önlemek 
  • Kuruluşundan günümüze gelen tecrübe ve saygınlık doğrultusunda, çevreyi korumak ve doğal kaynakların sürekliliğinin sağlanmasına yönelik, çevresel performansını sürekli iyileştirmeyi hedeflemek 
  • Dünyadaki kaynakların sonsuz olmadığı bilinciyle geleceğe özenle korunmuş bir çevre bırakma sorumluğu olarak özümseyip gerekli aksiyonları alarak yasal düzenlemelerin ötesine geçmek 
  • Atıkları kaynağında azaltmaya çalışmak ve mümkün olduğunca geri kazanımını sağlamak,
    Gelişen teknolojiyi takip edip verimliliği en üst seviyede tutarak kayıpları azaltmak 
  • Tüm çalışanlarımızı ve ilişkide olduğumuz tüm şahıs ve şirketleri çevre konusunda bilinçlendirmek 
  • Çevre performansımızı sürekli arttırmak ve yeni yatırımlarımızda da çevresel etkileri göz önünde bulundurmak

GRUP ŞİRKETLERİ

EMTA GRUP

EMTA, 1974 yılında EMTA Elektrik Makinaları Ticaret A.Ş. tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana enerji iletim ve dağıtım sektörünün en güvenilir ve saygın şirketidir ve küresel sorumluluklarını da yerine getirerek gelişimini sürdürmektedir. İletim ve dağıtım sektöründe ki faaliyetlerimiz, hizmet alanında uzmanlaşmış, sektörsel ihtiyaçları da dikkate alarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen; imalat, taahhüt ve ticaret şirketlerimiz tarafından yürütülmektedir.

Detaylı bilgi için; emtagroup.com

EMTA KABLO

EMTA Kablo, Türkiye İhracatçılar Meclisi kayıtlarına göre, Türkiye’nin en büyük alüminyum iletken ihracatçılarından biridir ve 2014 yılında Türkiye’ nin en büyük 1000 İhracatçısı Listesinde 345. sırada yer aldı. EMTA Kablo, halihazırda Türkiye pazarının lider şirketidir ve markası; Avrupa, Orta Doğu, BDT Ülkeleri ve Afrika’da en bilenen markalardan biridir.

EMTA Kablo, temel ilkelerinden birisi olarak, yeni yatırımların sürekliliğini koruyarak ve üretim kapasitesini arttırarak enerji sektörüne hizmet vermektedir. Enerji sektörünün büyüme potansiyeli ve temelinin bilincinde olan EMTA Kablo, insan kaynağına, teknolojiye, kalite ve çevre yönetim sistemlerine, üretim kapasitesine ve yeniliğe yatırımlarını sürdürmektedir. EMTA Kablo 6.000 mt / ay üretim kapasitesi ile 5 kıtada 50′ en fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.  EMTA Kablo Fabrikası, 150.000 m2’lik bir alana kurulmuş ve kendi elektrik tüketiminin büyük bölümünü karşılayacak 5 MW‘lık Güneş Enerjisi Santraline sahiptir. EMTA Kablo, kendisinden beklenen kaliteyi ve deneyimi sürekli sağlayabilmektedir.

Detaylı bilgi için; emtaconductor.com

emta_ticaret_trade_logo

EMTA TİCARET

EMTA TİCARET A.Ş. bağlı olduğu grup şirketlerinin üretim kapasiteleri dahilindeki ürünlerin; yurt içi pazarlama ve satış faaliyetlerini organize eden bir ticaret şirketidir. Alternatiflerinden farklı olarak, EMTA TİCARET, değerli işverenlerine ayrıca mühendislik desteği sağlayarak projelerine değer katıyor.

Detaylı bilgi için; emtaticaret.com

emta_dis_ticaret_global_logo

EMTA DIŞ TİCARET

EMTA DIŞ TİCARET A.Ş. bağlı olduğu grup şirketlerinin üretim kapasiteleri dahilindeki ürünlerin; yurt dışı pazarlama ve satış faaliyetlerini organize eden bir ticaret şirketidir. Alternatiflerinden farklı olarak, EMTA DIŞ TİCARET, değerli işverenlerine ayrıca mühendislik desteği sağlayarak projelerine değer katıyor.

Detaylı bilgi için; emtaglobaltrade.com

emta_jaudakoks_logo

JAUDA KOKS

Jauda-Koks, 50 yıldan daha uzun bir süredir enerji ve telekominikasyon hatları için emprenye edilmiş ağaç direk üreten alanında lider Letonya’lı bir üreticidir. Jauda-Koks üretim tesisleri 2016 yılında modernize edilmiş olup Suntaži bölgesinde bulunmaktadır. Tesis yıllık 60 bin ağaç direk üretim kapasitesine sahiptir.

2015 yılı içerisinde Jauda-Koks firmasının hisseleri Emta Elektrik Dış Ticaret ve A.Ş. tarafından satın alınmıştır. Emta Elektrik Dış Ticaret ve A.Ş.’nin elektrik dağıtım ve iletim sektöründeki geniş tecrübesi ile birlikte, Jauda-Koks müşterilerin taleplerini zamanında ve yüksek kalitede karşılamak için her zaman hazırdır.

Detaylı bilgi için; jauda-koks.lv

TUZLA GARDEN & SUIT HOTEL

Tuzla Garden Hotel & Suites, bir EMTA Grubu kuruluşudur; Profesyonel hizmet anlayışı ile Türk Turizmine, yerli ve yabancı misafirlere en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Otelimize geldiğiniz andan itibaren kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Otelimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için; güler yüzlü personelimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Detaylı bilgi için; tuzlagarden.com

İletişim

Istasyon Mahallesi Ibişağa Cad. 34940, No: 4

Tuzla İstanbul Türkiye

T +90 216 446 66 06

F +90 216 446 43 93

E-mail info @ emta.com.tr

Sosyal Medya

Online Katalog

Log in with your credentials

Forgot your details?