HAKKIMIZDA

Yapabileceğin kadar söz ver, söz verdiğinden fazlasını yap..

Emta Enerji

EMTA GRUP, 1974’ten bu yana 5 kıta ve 50′ den fazla ülkede 2000 MW’tan fazla enerji projesi gerçekleştirmiştir.

Emta Enerji, 50 yıllık sektör tecrübesi ile güçlü finansal yapısı ve uzman iş gücü ile ulusal ve uluslararası elektrik üretim ve iletim ve dağıtım pazarlarında saygın bir şirket haline gelmiştir.

Şirketimiz, Türkiye’de anahtar teslimi çözümler sunarak sürdürülebilir bir geleceğin mühendisliğine odaklanmakta, uzun vadeli gelişme ve ekonomik büyümeyi teşvik eden çeşitli süreçler ve enerji endüstrilerinde global bir müşteri tabanına; yenilikçi tasarım ve proje yönetimi çözümleri sunmaktadır.

EMTA uluslararası pazarların enerji ihtiyaçlarına hizmet vermeye yoğun bir şekilde odaklanmıştır ve; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da büyük enerji santrali projeleri yürütmekte ayrıca yüksek verimli enerji santrali yapım teknolojisine büyük önem vermektedir.

Temel hedefimiz; danışmanlık, mühendislik, yürütme, işletmeye alma, proje finansmanı, inşa ve operasyonel hizmetler, yedek parça yönetimi ve satış sonrası hizmetleri içeren tek bir sözleşmeyle “One Stop Shop” konsepti sunarak müşterilerimize katma değer yaratmaktır. Bu, müşterilerimize Proje yatırım planlarını güvenilir ve deneyimli bir EMTA Enerji ekibinin yardımıyla kontrol etmeleri için stratejik bir avantaj sağlar.

Enerji Sektöründe 50 Yıllık Tecrübe

EMTA Enerji olarak; entegre tasarım, mühendislik, tedarik, inşaat tedariki ve yönetim hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetler, bağımsız veya ulusal iletim hatları ve trafo merkezlerinin yanı sıra yeni enerji üretimi, Petrol ve GazTekstilÇimentoSelüloz ve Kâğıt gibi endüstriyel tesisler ve diğerleri ile ilişkili hizmetleri de kapsamaktadır. 50’den fazla trafo merkezi ve 1000 kilometrelik iletim hattı tasarladık ve devreye aldık.

Misyon & Vizyon
Değerlerimiz
misyon

MİSYONUMUZ

Zamanında ve bütçeye uygun şekilde, müşterilerimize en yüksek hizmet kalitesi ile proje teslimatı sağlamaktır.

vizyon

VİZYONUMUZ

Yenilenebilir enerji sektöründe ve santral enerji çözümlerinde EPCM (mühendislik, Satınalma, inşaat ve proje yönetimi) pazar lideri olmak.

Amacımız, tüm paydaşlarımız için değer yaratarak yurt içinde ve yurt dışında sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerimizi korumak ve faaliyetlerimizi geliştirerek sürdürmektir.

 

YENİLİK

Sektörü geliştirme ve pazar payı kazanma arzumuz ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için şirketimizi yenilikçi yollar kullanmaya teşvik etmektedir.

GÜVENLİK & KALİTE

Güvenlik; yaptığımız her iş için bir rehber etiğidir. Bu nedenle, yüksek performans ve beceriye sahip ekibimiz ile müşterilerimize sürekli olarak yüksek kaliteli işler sunuyoruz.

VERİMLİLİK

Tüm iş seviyelerinde her zaman en yüksek verimi gösteririz. Temel değerlerimizden biri olarak; verimlilik Emta Enerjinin başarısı için hayati öneme sahiptir.

FARKLILIK

Organizasyonumuz en iyi çalışanlardan oluşmaktadır. Çalışanlarımızı daima teşvik eder ve ödüllendiririz.

1 +

Yıl Deneyim

1

KITA

1

ÜLKE

1 +

MW

Call Now Button