ONE STOP SHOP ile
GELECEĞİ TASARLIYORUZ

HOŞGELDİNİZ

EMTA ENERJİ

EMTA GRUP, 1974'ten bu yana 5 kıta ve 50' den fazla ülkede 2000 MW'tan fazla enerji projesi gerçekleştirmiştir.

Emta Enerji, 40 yılı aşkın bir süredir, kendi güçlü finansal yapısı ve uzman iş gücü ile ulusal ve uluslararası elektrik üretim ve iletim ve dağıtım pazarlarında saygın bir şirketler grubu haline gelmiştir.

EMTA Enerji, en saygın global mühendislik, tedarik ve inşaat şirketlerinden biridir.

EMTA Enerji, uluslararası pazarların enerji ihtiyaçlarına hizmet vermeye yoğun bir şekilde odaklanmıştır ve; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da büyük enerji santrali projeleri yürütmekte ayrıca yüksek verimli enerji santrali yapım teknolojisine büyük önem vermektedir. 

ENERJİ ÇÖZÜMLERİMİZ

ENERJİ ÜRETİMİ

EMTA Enerji; Enerji Sektörünün her alanında faaliyet gösteren, yurtiçi ve yurtdışında sektörün her alanında önemli projelere imza atmış, anahtar teslim proje müteahhitlik (EPC) firmasıdır. Uzun yıllardan gelen tecrübelerini müşterileri ile paylaşımı sırasında, fizibilite çalışmaları, tasarım, kurulum, inşaat çalışmaları, elektrik ve mekanik montaj, test-devreye alma ve işletme hizmetleri gibi çözümler sunmaktadır.

ENERJİ İLETİM & DAĞITIM HATLARI

EMTA Enerji, yaklaşık 5 kıtadaki müşterilerine alanında uzman ve tecrübeli teknik ekibiyle birlikte en kaliteli ve güvenilir şekilde enerji iletim hatlarının projelendirilmesi, inşaa edilmesi, devreye alınması, yenilenmesi ve bakımı ile ilgili çeşitli hizmetler sunmaktadır.

TRAFO MERKEZLERİ

HAVA İZOLELİ ŞALT SAHALARI (AIS): Elektrik Enerjisinin Toplanması ve Dağıtılmasını sağlayan Güç Trafoları aracılığıyla elektriği alçaltılıp yükseltilerek istenilen seviyeye getiren bunun yanında da çeşitli tiplerde trafo, kesici, ayırıcı, parafudur gibi birçok YG (110-750kV) ve OG Ekipmanının bulunduğu tesislerdir.

GAZ İZOLELİ ŞALT SAHALARI (GIS): SF6 gazı ile izole edilmiş metal kaplı ve muhafazalı trafo merkezleridir ve doğal olarak en yeni trafo merkezi tasarım kriterlerini takip ederek Hava izoleli şalt sahalarından daha yüksek güvenilirlik ve esneklik sunarlar. EMTA Enerji Mühendislik alanındaki uzman ve tecrübeli kadrosu ile Gaz İzoleli Şalt Sahaları (GIS) projelerinin yapımını en kaliteli ve güvenilir şekilde başarıyla sürdürmektedir.

HİZMET İŞLETMESİ

EMTA Enerji Servis Departmanı; Çeşitli enerji santralleri, Endüstriyel Tesisler, Trafo Merkezleri (GIS, AIS) ve Enerji iletim hatları için işletme ve bakım faaliyetleri, Retrofit uygulamaları, Check-up ile durum tespiti, Verimlilik artırma çalışmaları, enerji optimizasyonu, eğitim ve danışmanlık gibi hizmetler sunmaktadır. .

YERALTI GÜÇ KABLOLARI

Emta Enerji’nin büyüme hedeflerinden birisi de Yeraltı Güç Kablo Projeleridir ve bundan dolayı da kamu ve özel sektöre sunduğu YGK projelerinde stratejik iş ortakları ile birlikte çözümler sunarak iş çeşitliliğini arttırmaktadır. EMTA Enerji yurtiçi ve yurtdışında Orta ve Yüksek Gerilim Yeraltı Güç Kablo Projeleri için anahtar teslim hizmetler sunmaya devam etmektedir.

ENERJİ YÖNETİMİ

Emta Enerji, sektörün ihtiyaç duyduğu enerji altyapısını geliştirme ve yönetme konusunda en güvenilir ortaklardan biridir ve bu altyapı hizmetlerini verimli, kaliteli ve güvenilir şekilde tek bir noktadan yatırımcılara sunmaktadır.

5
KITA

50
ÜLKE

+2000
MW

GRUP ŞİRKETLERİ

EMTA GRUP

EMTA, 1974 yılında EMTA Elektrik Makinaları Ticaret A.Ş. tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana enerji iletim ve dağıtım sektörünün en güvenilir ve saygın şirketidir ve küresel sorumluluklarını da yerine getirerek gelişimini sürdürmektedir. İletim ve dağıtım sektöründe ki faaliyetlerimiz, hizmet alanında uzmanlaşmış, sektörsel ihtiyaçları da dikkate alarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen; imalat, taahhüt ve ticaret şirketlerimiz tarafından yürütülmektedir.

Detaylı bilgi için; emtagroup.com

EMTA KABLO

EMTA Kablo, Türkiye İhracatçılar Meclisi kayıtlarına göre, Türkiye’nin en büyük alüminyum iletken ihracatçılarından biridir ve 2014 yılında Türkiye’ nin en büyük 1000 İhracatçısı Listesinde 345. sırada yer aldı. EMTA Kablo, halihazırda Türkiye pazarının lider şirketidir ve markası; Avrupa, Orta Doğu, BDT Ülkeleri ve Afrika’da en bilenen markalardan biridir.

EMTA Kablo, temel ilkelerinden birisi olarak, yeni yatırımların sürekliliğini koruyarak ve üretim kapasitesini arttırarak enerji sektörüne hizmet vermektedir. Enerji sektörünün büyüme potansiyeli ve temelinin bilincinde olan EMTA Kablo, insan kaynağına, teknolojiye, kalite ve çevre yönetim sistemlerine, üretim kapasitesine ve yeniliğe yatırımlarını sürdürmektedir. EMTA Kablo 6.000 mt / ay üretim kapasitesi ile 5 kıtada 50′ en fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.  EMTA Kablo Fabrikası, 150.000 m2’lik bir alana kurulmuş ve kendi elektrik tüketiminin büyük bölümünü karşılayacak 5 MW‘lık Güneş Enerjisi Santraline sahiptir. EMTA Kablo, kendisinden beklenen kaliteyi ve deneyimi sürekli sağlayabilmektedir.

Detaylı bilgi için; emtaconductor.com

emta_ticaret_trade_logo

EMTA TİCARET

EMTA TİCARET A.Ş. bağlı olduğu grup şirketlerinin üretim kapasiteleri dahilindeki ürünlerin; yurt içi pazarlama ve satış faaliyetlerini organize eden bir ticaret şirketidir. Alternatiflerinden farklı olarak, EMTA TİCARET, değerli işverenlerine ayrıca mühendislik desteği sağlayarak projelerine değer katıyor.

Detaylı bilgi için; emtaticaret.com

emta_dis_ticaret_global_logo

EMTA DIŞ TİCARET

EMTA DIŞ TİCARET A.Ş. bağlı olduğu grup şirketlerinin üretim kapasiteleri dahilindeki ürünlerin; yurt dışı pazarlama ve satış faaliyetlerini organize eden bir ticaret şirketidir. Alternatiflerinden farklı olarak, EMTA DIŞ TİCARET, değerli işverenlerine ayrıca mühendislik desteği sağlayarak projelerine değer katıyor.

Detaylı bilgi için; emtaglobaltrade.com

emta_jaudakoks_logo

JAUDA KOKS

Jauda-Koks, 50 yıldan daha uzun bir süredir enerji ve telekominikasyon hatları için emprenye edilmiş ağaç direk üreten alanında lider Letonya’lı bir üreticidir. Jauda-Koks üretim tesisleri 2016 yılında modernize edilmiş olup Suntaži bölgesinde bulunmaktadır. Tesis yıllık 60 bin ağaç direk üretim kapasitesine sahiptir.

2015 yılı içerisinde Jauda-Koks firmasının hisseleri Emta Elektrik Dış Ticaret ve A.Ş. tarafından satın alınmıştır. Emta Elektrik Dış Ticaret ve A.Ş.’nin elektrik dağıtım ve iletim sektöründeki geniş tecrübesi ile birlikte, Jauda-Koks müşterilerin taleplerini zamanında ve yüksek kalitede karşılamak için her zaman hazırdır.

Detaylı bilgi için; jauda-koks.lv

TUZLA GARDEN & SUIT HOTEL

Tuzla Garden Hotel & Suites, bir EMTA Grubu kuruluşudur; Profesyonel hizmet anlayışı ile Türk Turizmine, yerli ve yabancı misafirlere en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Otelimize geldiğiniz andan itibaren kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Otelimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için; güler yüzlü personelimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Detaylı bilgi için; tuzlagarden.com

İletişim

Istasyon Mahallesi Ibişağa Cad. 34940, No: 4

Tuzla İstanbul Türkiye

T +90 216 446 66 06

F +90 216 446 43 93

E-mail info @ emta.com.tr

Sosyal Medya

Online Katalog

Log in with your credentials

Forgot your details?